Hliníkové pergoly| Hliníkové pergoly

Zastřešení terasy RIN-AL: Přesvědčivé za všech okolností


Terasy jsou dnes již téměř nezbytnou nedílnou součástí rodinného domu či bytu. Terasy propojují obytný prostor se zahradou a i v centru měst dávají možnost nadechnout se čerstvého vzduchu. Proto si velká většina uživatelů přeje prodloužit dobu užívání terasy i za nepříznivých klimatických podmínek. A k tomu slouží naše hliníkové pergoly - zastřešení terasy.

Hliníkové zastřešení terasy má řadu nesporných výhod. Hliník je bezúdržbový s téměř s neomezenou životností. Díky systémovému řešení detailů docílíme subtilní konstrukce zastřešení terasy, minimalizujeme profily a do svého domu tak pustíte více světla. Hliníková konstrukce zastřešení terasy je vysoce stabilní, pro zasklení lze tedy použít nejen polykarbonát, ale i sklo. Povrchová úprava zastřešení terasy je vždy provedena práškovými barvami svýběrem z více než 400 odstínů.

To jsou argumenty pro volbu našeho zastřešení terasy. Když k tomu přidáte nadčasový desing, dostanete do Vašeho domu architektonický prvek nejvyšší kvality, který dokáže přirozeně pozvednout každou stavbu.

Otočné sprchové dveře, jednokřídlé s čirým sklem Otvíravé sprchové dveře
zastřešení terasy Mělník zastřešení terasy Děčín zastřešení terasy Liberec zastřešení terasy Liberec

abriniPergola. To je synonymum pro kvalitní hliníkové zastřešení.

abriniPergola to je značka pro hliníkové pergoly, zastřešení terasy, zastřešení balkónů, carport - přístřešky pro auta, střechy zimních zahrad a kompletní zimní zahrady. Typové výrobky i výroba na míru - komplexní nabídka Vašeho dodavatele pro hliníkové pergoly.
Vyrábíme a montuje hliníkové pergoly, zastřešení terasy, zastřešení zahradního posezení, střechy zimních zahrad, carport - přístřešky pro auta a další výrobky z hliníku a skla. Naše hliníkové pergoly nabízíme v mnoha provedeních a variantách, od levných pergol stavebnicového typu s montáží svépomocí po luxusní zimní zahrady. Abrini hliníkové pergoly se vyznačují moderním provedením, luxusním vzhledem a současně přijatelnou cenou.
Naši projektanti jsou připraveni řešit i libovolný atypický požadavek. Nechte tedy volně rozvíjet svou fantazii a představivost a hledání vhodného technického řešení nechte na nás. My Vás nezklameme.