Sprchové kouty, dveře a zástěny| Sprchové a vanové zástěny

Sprchové zástěny

Se sprchovou zástěnou Abrini získáte volný prostor ve vaší sprše. Exkluzivní bezrámové zasklení je elegantním a transparentním řešením. Výjimečné kompaktní sprchové zástěny Abrini s nejvyšší úrovní komfortu Vám přinášejí radosti ze sprchování. Sprchové zástěny se realizují jako bezbariérové nebo v klasickém bezdveřovém provedení. Abrini se však přizpůsobí každé stavební situaci a vyřeší Vaše přání a touhy vždy elegantním způsobem.

:: Bezbariérové sprchové zástěny

Samostatně stojící zástěny s dvěma otvory po stranách, která umožňuje naprosto bezbariérové využití sprchového koutu. Bezpečnostní tvrzené sklo dává uživateli jistotu. Vyztužení vzpěrou pak zajistí stabilitu sprchové zástěny i proti pádu osoby do skla.

[ceník]


:: Walk-in sprchové zástěny

Klasická sprchová zástěna, do které vejdete volným bezdveřovým prostorem a stejným místem sprchový kout opustíte. Díky Abrini systémovému řešení se nabízí nekonečné množství variant a řešení. Od jednoduchých tvarů L až po složité spirály nebo libovolné klientské návrhy.

[ceník]


:: Vanové zástěny

Kompletní sortiment vanový zástěn: neotvíravé pevně uchycené vanové zástěny, otvíravé vanové zástěny a skládací vanové zástěny. Deska z bezpečnostního tvrzeného skla s elegantními mosaznými prvky v chromované povrchové úpravě. Zvolte si lesklý nebo matný povrch úchytů.

[ceník]