Sprchové dveře - skleněné sprchové dveře do niky. Sprchové kouty, atypické sprchové kouty na míru. Sprchové zástěny Sprchové zástěny

Sprchové dveře

Sprchové dveře, sprchové otvíravé dveře, sprchové posuvné dveře.

Sprchové kouty

Sprchové kouty s otvíravými příp. posuvnými dveřmi.

Sprchové a vanové zástěny

Sprchové a vanové zástěny.

abrini. To jsou skleněné sprchové kouty, dveře a zástěny.

Abrini to je značka pro skleněné sprchové kouty, dveře a zástěny. Typové výrobky i výroba na míru - komplexní nabídka Vašeho dodavatele pro sprchové kouty.
Abrini designéři pro Vás připravili rozsáhlý sortiment, sprchové kouty, sprchové dveře, sprchové zástěny a další výrobky v mnoha různorodých variantách provedení. Každý výrobek může být bez příplatku upraven na míru Vaší koupelny. Snadná montáž svépomocí dle přiloženého návodu nebo možnost využití některého z našich montážních partnerů. To je pro nás samozřejmost. Naše sprchové kouty osazujeme pouze vysoce odolným kováním a bezpečnostním sklem. Abrini sprchové kouty se pak vyznačují moderním provedením, luxusním vzhledem a současně přijatelnou cenou.
Naši projektanti jsou připraveni řešit i libovolný atypický požadavek. Nechte tedy volně rozvíjet svou fantazii a představivost a hledání vhodného technického řešení nechte na nás. My Vás nezklameme.