Hliníková zahradí pergola Hliníková pergola Hliníková zahradní pergola Zimní zahrada Hliníková pergola Pergola pro zahradní posezení Zimní zahrada Hliníková zahradní pergola

Hliníkové pergoly

Hliníkové pergoly vytváří ideální zahradní posezení.

Zavěšené markýzy

Hliníkové markýzy

Zimní zahrady

Zimní zahrady

abriniPergola. To je synonymum pro kvalitní hliníkové zastřešení.

abriniPergola to je značka pro hliníkové pergoly, zastřešení terasy, zastřešení balkónů, carport - přístřešky pro auta, střechy zimních zahrad a kompletní zimní zahrady. Typové výrobky i výroba na míru - komplexní nabídka Vašeho dodavatele pro hliníkové pergoly.
Vyrábíme a montuje hliníkové pergoly, zastřešení terasy, zastřešení zahradního posezení, střechy zimních zahrad, carport - přístřešky pro auta a další výrobky z hliníku a skla. Naše hliníkové pergoly nabízíme v mnoha provedeních a variantách, od levných pergol stavebnicového typu s montáží svépomocí po luxusní zimní zahrady. Abrini hliníkové pergoly se vyznačují moderním provedením, luxusním vzhledem a současně přijatelnou cenou.
Naši projektanti jsou připraveni řešit i libovolný atypický požadavek. Nechte tedy volně rozvíjet svou fantazii a představivost a hledání vhodného technického řešení nechte na nás. My Vás nezklameme.